Akce, na kterých jste si hráli s MAKUROU 2016

Chcete vidět naše stavebnice naživo, vyzkoušet si je a osahat? Přijďte se podívat na některou z akcí, kterých se pravidelně zúčastňujeme. Děti i rodiče si mohou u našeho stánku hrát s hromadou stavebnice, skládat a budovat jak je libo. Dotkněte se přírody, poznejte kouzlo dřevěných stavebnic a dopřejte vašim dětem zábavu, která je bude přirozeně rozvíjet.
Více informací na jaké akce se chystáme naleznete na našich FB stránkách.
Těšíme se na vás, tým MAKURA.

Svátky řemesel v Kunštátě 11.-12.6.2016 byly super. Skvělý program a stánky se spoustou dobrot a krásného zboží. Přijďte se podívat i na další ročník, nudit se určitě nebudete.

 

Nábřeží řemeslníků v Hradci Králové 25.6.2016 – pohodová akce v centru HK na nábřeží Labe.

 

Slavnosti Pernštejnského panství 2.7.2016 – pestrý doprovodný program u kterého se zabavily nejen děti.

 

Řemeslnická sobota v Letohradě 9.7.2016 se opravdu vydařila. K vidění bylo od každého něco, historické stroje, super program, spousta dobrot a hromada stánků s kvalitním zbožím. 

My jsme si to opravdu moc užili. Jak by taky ne, když jsme si celou sobotu zase jenom hráli. :-)

 

Den dřeva a medu v Hlinsku 30.7.2016 - super atmosféra, počasí, návštěvníci... no prostě všechno :-)

 

Slavnosti královny Elišky v Hradci králové 3.9.2016 - Moc jsme si je užili a věříme že spolu s námi i všichni návštěvníci. Po celý den bylo skvělé počasí i atmosféra a pořadatelé si dali záležet na krásném programu i na famózním zakončení Slavností v podobě ohňostroje.

VIDEO OHŇOSTROJE

 

Festival stavebnic ve Zlíně 12-13.11.2016 - skvělá akce se spoustou skvělých stavitelů. Už se těšíme na další ročník :-)

 


Alle Neuheiten